Arkiv

Metall - Page 253

Ljusstakar 1 par GAB

Ljusstakar 1 par GAB

Lampetter 1 par i brons

Lampetter 1 par i brons

Marsipanformar

Marsipanformar

Fat tenn

Fat tenn

Kittel mm i koppar

Kittel mm i koppar

Fat tenn

Fat tenn

Bykkar koppar

Bykkar koppar

Tennstop 2 st 17/1800-tal

Tennstop 2 st 17/1800-tal

Ljusplåtar i barockstil

Ljusplåtar i barockstil

Appliquer förgylld brons

Appliquer förgylld brons

Oscar Nilsson glöggryta

Oscar Nilsson glöggryta

Ved-/vattentunna koppar

Ved-/vattentunna koppar