Arkiv

Metall - Page 26

Ljusstakar 1800-talets mitt förgylld brons

Koppar

Koppar

Harald Sörensen Ringi

Harald Sörensen Ringi

Kandelabrar empire

Kandelabrar empire

Bägare anno 1800

Bägare anno 1800

Nicolaus Justelius ljusstakar 1 par

Vas Sylvia Stave

Vas Sylvia Stave

Teservis Svenst Tenn

Teservis Svenst Tenn

Skulptur brons

Skulptur brons

Ljusstakar

Ljusstakar

Hugo Elmqvist brons

Hugo Elmqvist brons

Vas  i brons

Vas i brons