Arkiv

Metall - Page 3

Bodhisattva

Bodhisattva

Eldhundar Napoleon III

Eldhundar Napoleon III

Bordsuppsats i brons

Bordsuppsats i brons

Eldhundar Napoleon III

Eldhundar Napoleon III

Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal

Ljusstakar parisarbeten i empire

Kandelabrar empire förgylld och patinerad brons

Kandelaber sannolikt S:t Petersburg Alexander I

Ljusstakar Nikolaus I Moskva

Ljusstakar Nikolaus I Moskva

Kandelabrar brännförgylld brons

Kandelabrar

Kandelabrar

Tennpokal

Tennpokal