Arkiv

Metall - Page 4

Ljusstakar 1700-tal Frankrike

Ljusstakar 1700-tal Frankrike

Kandelabrar Restauration

Kandelabrar Restauration

Ljusstakar Restauration Frankrike

Lampor Louis-Philippe

Lampor Louis-Philippe

Ljusstakar brännförgylld brons empire Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar, omkring 1800

Ljusstakar, omkring 1800

Skulptur brons

Skulptur brons

Kandelabrar Louis-Philippe

Kandelabrar Louis-Philippe

Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil

Kandelabrar brännförgylld brons empire

Ljusstakar directoire Sienna

Ljusstakar directoire Sienna