Arkiv

Metall - Page 49

Jardinjär 1800-talets slut

Jardinjär 1800-talets slut

Vas Pierre Forsell för Skultuna

Skål omkring 1900

Skål omkring 1900

Pennställ, förgylld brons

Pennställ, förgylld brons

Vattentunna koppar

Vattentunna koppar

Hugo Elmqvist jugendvas av brons

Ikea appliquer 1 par Törne

Ikea appliquer 1 par Törne

Buddhastaty Siam

Buddhastaty Siam

Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par

Andreas Wargenbrant bronsskulpturer

1428 - Mässingsgryta 1800-tal

1428 - Mässingsgryta 1800-tal

Ljusstakar grönpatinerad brons