Arkiv

Metall - Page 53

Skultuna ljustakar 1800-tal

Skultuna ljustakar 1800-tal

Kopparflaskor

Kopparflaskor

Mässing

Mässing

Champagnekylare

Champagnekylare

Coaster Firma Svenskt Tenn

Coaster Firma Svenskt Tenn

Appliquer förgylld mässing

Appliquer förgylld mässing

Ljusstakar Art Deco stil

Ljusstakar Art Deco stil

113 - Kokkärl koppar

113 - Kokkärl koppar

Josef Frank ytterfoder Hortus

Josef Frank ytterfoder Hortus

Josef Frank ytterfoder

Josef Frank ytterfoder

Väggljusstakar,

Väggljusstakar,

Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par