Arkiv

Metall - Page 56

Rökelsekar Japan Meiji

Rökelsekar Japan Meiji

Bronsfiguriner

Bronsfiguriner

Ljusstakar gustavianska

Ljusstakar gustavianska

Skulptur jordglob

Skulptur jordglob

Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal

Skulptur jordglob grönpatinerd brons

Krus Danmark 1700-tal

Krus Danmark 1700-tal

Tenn Charles Dickson

Tenn Charles Dickson

Ljusstakar 1800-talets första hälft

Barockljusstakar

Barockljusstakar

Ljusstakar Restauration

Ljusstakar Restauration

Manschettknappsask i tenn

Manschettknappsask i tenn