Arkiv

Metall - Page 59

Gusum kandelabrar

Gusum kandelabrar

Kakformar

Kakformar

125 - Sockerkaksformar koppar

125 - Sockerkaksformar koppar

Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar förgylld brons

Kantin koppar

Kantin koppar

Krögarhuset köksutrustning

Krögarhuset köksutrustning

Spegellampett

Spegellampett

Ljusstakar 1700-tal tenn

Ljusstakar 1700-tal tenn

GAB skål i brons 1920/30-tal

GAB skål i brons 1920/30-tal

Nils Christophersson Västerås senbarock ljusstakar

Firma Svenskt Tenn kandelabrar 1 par

Vas jugend

Vas jugend