Arkiv

Metall - Page 6

Golv/bordskandelaber förgylld

Golv/bordskandelaber förgylld

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Kandelabrar Louis-Philippe 1 par 1800-tal

Kandelabrar omkring 1800

Kandelabrar omkring 1800

Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar 1800-talets andra kvartal

Lisa Larson Samlingar

Lisa Larson Samlingar

Vägglampetter

Vägglampetter

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Appliquer empire Lindroths art