Arkiv

Metall - Page 7

Kandelabrar

Kandelabrar

Ljusstakar 1 par 1800-tal porfyr

Karl Göte Bejemark skulptur Nils Ferlin

Casoletter empire

Casoletter empire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Lisa Larson Seglaren

Lisa Larson Seglaren

Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil

Ljusstakar i empire 1800-tal

Ljusstakar i empire 1800-tal

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Estrid Ericson burk

Estrid Ericson burk

Kandelabrar 1800-talets första hälft