Arkiv

Metall - Page 76

Vas WMF

Vas WMF

Målstop tennsamling

Målstop tennsamling

Grötskålar

Grötskålar

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Mormorsljusstake 1700-tal

Mormorsljusstake 1700-tal

Ljusstakar barock

Ljusstakar barock

Ljusstakar mässing 1700-tal

Ljusstakar mässing 1700-tal

Bricka från 1800-talet

Bricka från 1800-talet

Tennbricka GAN

Tennbricka GAN

Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par

Eskilstuna ljusstakar 1 par

Eskilstuna ljusstakar 1 par

Alexander Lervik ´´Herrgård´´ ljusstakar