Arkiv

Metall - Page 8

Ljusstakar 1800-talets första hälft Moskva

Ljusplåtar 1 par 1700-tal

Ljusplåtar 1 par 1700-tal

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Kandelabrar Restauration Frankrike

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Vas Hugo Elmqvist

Vas Hugo Elmqvist

Urnor 1800-tal

Urnor 1800-tal

Ljusstakar, 1800-talets första hälft

Estrid Ericson burk

Estrid Ericson burk

Bokstöd hovjuvelerare Ernst Svedbom

Ask

Ask

Ljusstakar 1800-talets första hälft