Arkiv

Metall - Page 86

Kokkärl och pannor i koppar

Kokkärl och pannor i koppar

Bronsåldern i Sverige

Bronsåldern i Sverige

Kastruller och stekpannor koppar

Champagnekylare

Champagnekylare

Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar

Fat 1800-tal

Fat 1800-tal

Burk med lock Svenskt Tenn

Burk med lock Svenskt Tenn

Koppartunna

Koppartunna

Målkärl Örebro

Målkärl Örebro

Tripod Grand Tour souvenir

Tripod Grand Tour souvenir

Ljusstakar 3 st i tenn 1800-tal,

Ställ empire 1800-talets första kvartal