Arkiv

Metall - Page 94

Skänkstop tenn Lennartsnäs

Skänkstop tenn Lennartsnäs

Appliquer 1 par 1900-talets första hälft

Brickor

Brickor

Appliquer förgylld brons

Appliquer förgylld brons

Liberty & Co  skålar i tenn och glas

Bykkar koppar och smide

Bykkar koppar och smide

Ljusstakar 1 par i sengustaviansk stil

Skrivställ i brons empire

Skrivställ i brons empire

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Jardinjär mässing

Jardinjär mässing

Champagnekylare

Champagnekylare

Sigurd Persson väglampett

Sigurd Persson väglampett