Arkiv

Metall - Page 95

Försilvrad vas, jugend, 1900-talets början

GAB ljusstakar 1 par

GAB ljusstakar 1 par

Ljusstake tenn

Ljusstake tenn

Vattentunna koppar

Vattentunna koppar

Jardinjär i mässing

Jardinjär i mässing

Ljusstakar régence-stil

Ljusstakar régence-stil

Andreas Wargenbrant skulpturer

Ljusstakar jugend

Ljusstakar jugend

Tennfat 4 st bla 1700-tal

Tennfat 4 st bla 1700-tal

Vattentunna

Vattentunna

Skulptur i brons

Skulptur i brons

Kandelabrar

Kandelabrar