Arkiv

Hylla art deco

Hylla art deco

Sideboard signerat F Linke

Sideboard signerat F Linke

Axel Einar Hjorth Soffa Utö

Axel Einar Hjorth Soffa Utö

Flygel Steinway & Son´s

Flygel Steinway & Son´s

Hörnskåp 17/1800-tal

Hörnskåp 17/1800-tal

Flygel Steinway & Sons modell New York

Finn Juhl Høvdingestol Chieftain Chair

Commode á vantaux, efter Guillaume Beneman

Bernadotte & Kylberg Hästens säng

Vitrinskåp i Louis XV-stil

Vitrinskåp i Louis XV-stil

Skåp barock 1600-talets slut/omkring 1700

Dubbelskåp Jämtland

Dubbelskåp Jämtland