Arkiv

Möbler - Page 124

Josef Frank soffbord

Josef Frank soffbord

Gustaviansk byrå

Gustaviansk byrå

Josef Frank soffbord

Josef Frank soffbord

Konsolbord, 1800-talets första kvartal

Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par

Skåp allmoge Jämtland daterat 1810

Matbord 1700-tal

Matbord 1700-tal

Fåtölj Ari Arne Norell

Fåtölj Ari Arne Norell

Johansson Design matgrupp

Johansson Design matgrupp

Bokskåp Art Deco

Bokskåp Art Deco

JENS JUUL EILERSEN soffa modell Cocoon

Stolar gustavianska Johan melchior Lundberg