Arkiv

Möbler - Page 129

Arne Jacobsen Sjuan

Arne Jacobsen Sjuan

Skåp rokoko

Skåp rokoko

Matbord sengustaviansk stl

Matbord sengustaviansk stl

Spegel med konsolbord 1800-talets andra hälft

Philippe Starck fåtöljer

Philippe Starck fåtöljer

Idealbordet design Otto Wretling

Byrå stockholmsarbete i rokoko

Stolar gustaviansk typ

Stolar gustaviansk typ

Bord

Bord

Matbord Maria Bruno Mathsson

Matbord Maria Bruno Mathsson

Stolar i barockstil

Stolar i barockstil

Skåp rokoko 1700-tal

Skåp rokoko 1700-tal