Arkiv

Möbler - Page 152

Konsolbord 1700-talets andra hälft

Fåtöljer Jacobsen

Fåtöljer Jacobsen

Stolar Eames

Stolar Eames

Poul Kjerholm fåtöljer PK-22

Poul Kjerholm fåtöljer PK-22

Carl Malmsten sängram Guldheden

CHARLOTTE PERRIAND 529 Rio soffbord

JENS JUUL EILERSEN Great Lift

JENS JUUL EILERSEN Great Lift

Konsolbord, omkring 1800

Konsolbord, omkring 1800

Matbord Hans J Wegner

Matbord Hans J Wegner

NK soffa

NK soffa

6 stolar i teak 1960-tal

6 stolar i teak 1960-tal

Hertel & Klarhoefter stolar 1 par