Arkiv

Möbler - Page 155

Jetsonfåtöljer 1 par

Jetsonfåtöljer 1 par

Byrå gustaviansk fanerad med valnöt

Vitrinskåp

Vitrinskåp

Stolar i industridesign

Stolar i industridesign

Sideboard Georg III

Sideboard Georg III

Encoignurer 1 par Louis XVI

Encoignurer 1 par Louis XVI

Snedklaffssekretär 1700-tal

Snedklaffssekretär 1700-tal

Stenbord skiva av komstasten

Stenbord skiva av komstasten

Karmstolar Löjtnant W. Bäckli

Karmstolar Löjtnant W. Bäckli

Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans

Soffbord Per Öberg

Soffbord Per Öberg

Soffa Josef Frank modell 968

Soffa Josef Frank modell 968