Arkiv

Möbler - Page 156

Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal

Skrivbord Nordiska Kompaniet

Skrivbord Nordiska Kompaniet

Matsalsgrupp i rokokostil

Matsalsgrupp i rokokostil

Pottskåp  i rokoko

Pottskåp i rokoko

Stolar Poltrona Frau

Stolar Poltrona Frau

Bokskåp Titti Fabiani

Bokskåp Titti Fabiani

Fällbord 1700-talets andra hälft

Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal

Josef Frank Svenskt Tenn

Josef Frank Svenskt Tenn

Stolar empirestil

Stolar empirestil

Stolar 1700-talets andra hälft

Tapet - Psyché au Bain

Tapet - Psyché au Bain