Arkiv

Möbler - Page 16

Yngve Ekström

Yngve Ekström "Lamino"

Yngve Ekström

Yngve Ekström "Lamino"

Carl Malmsten

Carl Malmsten "Vår Fru"

Bruno Mathsson

Bruno Mathsson "Pernilla"

Skrivskåp

Skrivskåp

Barockskåp 1700-tal

Barockskåp 1700-tal

Vitrinskåp förgyllt

Vitrinskåp förgyllt

Soffa, Karl Johanstil

Soffa, Karl Johanstil

Barskåp

Barskåp

Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar

Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil

Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil