Arkiv

Möbler - Page 190

Byrå rokoko

Byrå rokoko

Jetson 66 design Bruno Mathsson

Arne Jacobsen Svanen fåtöljer

Arne Jacobsen Svanen fåtöljer

Arne Jacobsen Svanen fåtöljer 1 par

Kakelugnsskåp i imitationsmåleri

Byrå 1700-talets första hälft

Byrå 1700-talets första hälft

Byrå med uppsats

Byrå med uppsats

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen "Sjuan"

Fåtöljer Carl Malmsten Samsas

Fåtöljer Carl Malmsten Samsas

Stolar av Melchior Lundberg

Stolar av Melchior Lundberg

Damskrivbord

Damskrivbord

Stolar transition signerade Mekchior Lundberg