Arkiv

Möbler - Page 245

Sideboard 1900-tal England

Sideboard 1900-tal England

Konsolbord, sengustavianskt

Konsolbord, sengustavianskt

Fåtöljer, 1700-talets andra hälft

Le Corbusier vilstol

Le Corbusier vilstol "LC4"

Matbord sengustavianskt

Matbord sengustavianskt

Axel Einar Hjorth

Axel Einar Hjorth

Josef Frank bokhylla

Josef Frank bokhylla

Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil

Hamilton Conte soffa

Hamilton Conte soffa

Poul Kjærholm

Poul Kjærholm "PK-22" fåtölj

Carl Malmsten fåtölj modell Farmor

Soffa Polder compact Vitra

Soffa Polder compact Vitra