Arkiv

Möbler - Page 262

Superspider design Dux Tema

Superspider design Dux Tema

Liggfåtölj Superspider Dux Design Team

Trågsoffa, 1700-talets andra hälft

Barskåp 1940/50-tal Stiletto

Barskåp 1940/50-tal Stiletto

Carl Malmsten skrivbord

Carl Malmsten skrivbord

Duxsoffa

Duxsoffa "Fredrik"

Soffbord Per Öberg

Soffbord Per Öberg

Soffa Walles & Walles

Soffa Walles & Walles

Gustavianska karmstolar

Gustavianska karmstolar

Josef Frank Svenskt Tenn skrivbord

Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal

Fåtöljer i brun skinnklädsel

Fåtöljer i brun skinnklädsel