Arkiv

Möbler - Page 280

Le Corbusier vilfåtölj, Cassina

Hans J Wegner karmstol

Hans J Wegner karmstol

Eilersen Streamline soffa

Eilersen Streamline soffa

Kabinettskåp barock sannolikt Flandern

Skåp rokoko 1700-tal

Skåp rokoko 1700-tal

Fåtöj Jetson

Fåtöj Jetson

Köpamnsdisk

Köpamnsdisk

Soffgrupp nyrenässans

Soffgrupp nyrenässans

Skrivbord i Louis XVI-stil fanerat

Bord med stenskiva Italien

Bord med stenskiva Italien

Karmstolar barocktyp

Karmstolar barocktyp

Sängar

Sängar