Arkiv

Möbler - Page 282

Soffa Svenskt Tenn modell 584

Soffa Svenskt Tenn modell 584

Byrå rokoko

Byrå rokoko

Gustavianska stolar

Gustavianska stolar

Gueridoner 1800-talets första hälft

Vitrinskåp 17/1800-tal

Vitrinskåp 17/1800-tal

Fällbord Jacob Sjölins efterföljare

Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk

Stolar Sjuan Arne Jacobsen för Fritz Hansen

Bruno Mathsson Jetson fåtölj med fotpall

Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil

Matsalsgrupp NK

Matsalsgrupp NK

Sideboard barock

Sideboard barock