Arkiv

Möbler - Page 297

Asplund vitrinskåp

Asplund vitrinskåp

Rainer Daumiller

Rainer Daumiller

Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal

Bruno Mathsson

Bruno Mathsson "Maria Flap"

Skåp Roslagen

Skåp Roslagen

Johan Hammarström stolar 7 st

Johan Hammarström stolar 7 st

Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk

Byrå rokoko J.H. Remmers

Byrå rokoko J.H. Remmers

Konsolbord 1800-talets första hälft

Ephraim Ståhl stolar

Ephraim Ståhl stolar

Stolar Eyjolfur Augustsson

Stolar Eyjolfur Augustsson

Karmstolar

Karmstolar