Arkiv

Möbler - Page 300

Verner Panton System 123

Verner Panton System 123

Byrå rokoko

Byrå rokoko

Byrå i rokoko

Byrå i rokoko

Byrå 1930-tal

Byrå 1930-tal

Carl Malmsten Lilla Åland stolar 6 st Stolab

Hans J Wegner,

Hans J Wegner," CH-25", fåtölj, Carl Hansen

BRUNO MATHSSON Karin fåtölj för DUX

Byrå, parisarbete i Louis XVI

Byrå, parisarbete i Louis XVI

Carl Malmsten

Carl Malmsten "Vardags" matbord

Serveringsvagn Aalto

Serveringsvagn Aalto

Bruno Mathsson Jetson läder

Bruno Mathsson Jetson läder

Baljfåtöljer, 1800-talets första kvartal