Arkiv

Möbler - Page 303

Pall design Jean Prouvé

Pall design Jean Prouvé

Carl Malmsten

Carl Malmsten

Howardsoffa

Howardsoffa

POUL M. VOLTHER,

POUL M. VOLTHER, "Corona"

Bergère, 1700-talets andra hälft

Taburetter, sengustavianska

Taburetter, sengustavianska

Karmstolar 1 par gustavianska

Karmstolar 1 par gustavianska

Spelbord England 1900-tal

Spelbord England 1900-tal

Arne Vodder Sibast Furniture

Arne Vodder Sibast Furniture

Soffa Le Corbusier

Soffa Le Corbusier

Carl Malmsten matgrupp, 9 dlr

Carl Malmsten matgrupp, 9 dlr