Arkiv

Möbler - Page 315

Bruno Mathsson Pernilla

Bruno Mathsson Pernilla

Andreas Engesvik skinnsoffa

Andreas Engesvik skinnsoffa

Salongsgrupp empirestil

Salongsgrupp empirestil

Stolar Ikeas 1700-talsserie

Stolar Ikeas 1700-talsserie

Stolar Hallunda

Stolar Hallunda

Acton Schubel & Ib Madsen, fåtölj, Vi & Blindheim

Berga Möbler, fåtölj,  Sverige, 1940-tal

Byrå senbarock 1700-talets första hälft

Jaime Hayon fåtölj

Jaime Hayon fåtölj

Säng Grange

Säng Grange

Slagbord Lennartsnäs

Slagbord Lennartsnäs

Matbord superelips

Matbord superelips