Arkiv

Möbler - Page 323

Matsalsmöbel Grange

Matsalsmöbel Grange

Bruno Mathsson fåtölj Pernilla

Carl Malmsten Lilla Åland 6 stolar samt sittdynor

Soffa Le Corbusier

Soffa Le Corbusier

Fåtölj

Fåtölj

Nattkommod, 1700-talets andra hälft

Studio Jobs vikskärm för Moooi

Taburetter, gustavianska

Taburetter, gustavianska

Eilersen hörnsoffa

Eilersen hörnsoffa

HANS J WEGNER Butterfly GE-460 Getama

Hackney soffa från Hay

Hackney soffa från Hay

Soffbord 1930-tal

Soffbord 1930-tal