Arkiv

Möbler - Page 352

Josef Frank karmstolar Svenskt Tenn

Vitrinskåp

Vitrinskåp

Gunni Omann sideboard

Gunni Omann sideboard

Fåtöljer, 2 st, 1970-tal

Fåtöljer, 2 st, 1970-tal

Carl Malmsten, fåtölj

Carl Malmsten, fåtölj "Jättepaddan"

Carlo De Carli soffa modell Sella för Tacchini

JEAN PROUVÉ - Fauteuil Direction

Salongsgrupp i biedermeierstil

Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk

Stolar rokokostil

Stolar rokokostil

Skåp i allmoge daterad 1801

Skåp i allmoge daterad 1801

Matsalsbord engelsk stil

Matsalsbord engelsk stil