Arkiv

Möbler - Page 356

Karmstolar 1 par 1700-tal

Karmstolar 1 par 1700-tal

Stolar 1800-talets första hälft

Kerstin Hörlin-Holmqvist fåtöljer

Chiffonjé

Chiffonjé

Trågsoffa

Trågsoffa

Sengustaviansk baljfåtölj

Sengustaviansk baljfåtölj

Carl Malmsten Herrgården

Carl Malmsten Herrgården

Matsalsmöbel

Matsalsmöbel

Arne Norell Mexico

Arne Norell Mexico

Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar

Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil

Charles & Ray Eames

Charles & Ray Eames "Soft pad chair"