Arkiv

Möbler - Page 367

Arne Vodder

Arne Vodder

Carl Malmsten

Carl Malmsten "Herrgården" matgrupp i 7 dlr

POUL VOLTHER fåtölj med fotpall

POUL VOLTHER fåtölj med fotpall "Corona"

Karmstolar 6 st

Karmstolar 6 st

Hans J. Wegner fåtölj

Hans J. Wegner fåtölj

Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan

Blombord Skoglund o Olsson

Blombord Skoglund o Olsson

Bokhylla 1800-talets slut

Bokhylla 1800-talets slut

Karin Mobring

Karin Mobring

Skåp rokoko 1700-tal

Skåp rokoko 1700-tal

Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil

Jonas Lindvall stolar

Jonas Lindvall stolar