Arkiv

Möbler - Page 384

Poul Kjaerholm fåtölj PK-22

Poul Kjaerholm fåtölj PK-22

Matbord 1900-talets mitt

Matbord 1900-talets mitt

Chi Wing Lo för Giorgetti

Chi Wing Lo för Giorgetti

Karmstolar design Frank

Karmstolar design Frank

Karmstolar gustaviansk

Karmstolar gustaviansk

Balhfåtölj sengustavianskt stockholmsarbete

Sideboard med stenskiva

Sideboard med stenskiva

Yngve Ekström Lamino

Yngve Ekström Lamino

Charles & Ray Eames Soft Pad

Charles & Ray Eames Soft Pad

Stolar design Josef Frank för Firma Svenskt Tenn

Allmogeskåp

Allmogeskåp

Vilstol 2000-tal

Vilstol 2000-tal