Arkiv

Möbler - Page 393

Karmstolar Rud Thygesen & Johnny Sörensen

Soffa Danmark 1960-tal

Soffa Danmark 1960-tal

Barskåp

Barskåp

Fredrik Kayser, sideboard, Norge, 1960-tal

Soffa, Hamilton Conte

Soffa, Hamilton Conte

Karmstolar rokoko

Karmstolar rokoko

Bord

Bord

Fåtölj Josef Frank

Fåtölj Josef Frank

Hans J Wegner

Hans J Wegner

Skrivbord 1700-talets andra hälft

Konsolbord 1800-talets första kvartal

Bord

Bord