Arkiv

Möbler - Page 410

Matsalsgrupp

Matsalsgrupp

Stolar i gustaviansk stil

Stolar i gustaviansk stil

Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal

Josef Frank sideboard

Josef Frank sideboard

Engelska öronlappsfåtöljer

Engelska öronlappsfåtöljer

Josef Frank karmstolar

Josef Frank karmstolar

Skänk 1800-talets slut

Skänk 1800-talets slut

Hans J. Wegner, matbord Andreas Tuck

Trågsoffa rokoko

Trågsoffa rokoko

Sideboard design Frank

Sideboard design Frank

Skrivbord Louis XV stil

Skrivbord Louis XV stil

Piedestaler gustaviansk stil

Piedestaler gustaviansk stil