Arkiv

Möbler - Page 42

Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil

Josef Frank, bokhyllor, Svenskt Tenn

Skåp nordeuropeiskt 1600-tal eller äldre

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen "Sjuan"

Gustaviansk byrå

Gustaviansk byrå

Bord  med iläggsskivor

Bord med iläggsskivor

Sengustavianskt konsolbord

Sengustavianskt konsolbord

Hörnskåp sengustavianskt 1700-talets slut

Mogen Koch hyllmodulsystem

Mogen Koch hyllmodulsystem

Bankett sengustaviansk

Bankett sengustaviansk

Svenskt Tenn design Josef Frank

Josef Frank soffa

Josef Frank soffa