Arkiv

Möbler - Page 421

Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal

Byrå gustavianskt provinsarbete

Gillis Lundgren

Gillis Lundgren "Impala", fåtölj, IKEA

Konsolbord, 1800-talets första kvartal

Finn Juhl

Finn Juhl "Japan Chair"

Grythyttan Stålmöbler

Grythyttan Stålmöbler

Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp

Skrivbord med uppsats Kanton 1800-tal

Köpmandisk

Köpmandisk

Gunilla Allard ´´Cinema´´ fåtöljer

H.W. KLEIN Sideboard

H.W. KLEIN Sideboard

Josef Frank vitrinskåp

Josef Frank vitrinskåp