Arkiv

Möbler - Page 428

Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil

Bokskåp 1800-talets slut

Bokskåp 1800-talets slut

Vilstol med fotpall Bruno Matthson

Stolar gustavianska 17/1800-tal

Bord Otto Wretling

Bord Otto Wretling

Hylla art deco

Hylla art deco

Köpmandisk gustaviansk stil

Köpmandisk gustaviansk stil

Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk

Skrivskåp

Skrivskåp

Köpmandisk

Köpmandisk

Klockskåp 1800-talets andra hälft

Skrivbord Carl Malmsten

Skrivbord Carl Malmsten