Arkiv

Möbler - Page 431

Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp

Fåtöljer Pernilla 1 par

Fåtöljer Pernilla 1 par

Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord

Byrå 1700-talets andra hälft

Byrå 1700-talets andra hälft

Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal

Folke Ohlsson fåtöljer

Folke Ohlsson fåtöljer

Skinnsoffa Dux

Skinnsoffa Dux

Fåtöljer 1 par skinn

Fåtöljer 1 par skinn

Alf Svensson stolar Te-ve

Alf Svensson stolar Te-ve

Mogens koch skåp

Mogens koch skåp

Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan

Skåp dekor av

Skåp dekor av "Flora"