Arkiv

Möbler - Page 439

Barstolar industridesign

Barstolar industridesign

Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal

Fåtölj Jetson design Bruno Mathsson

Väggpanel

Väggpanel

Byrå Gustaviansk stil

Byrå Gustaviansk stil

Bruno Mathsson Superellips

Bruno Mathsson Superellips

Byrå senbarock 1700-talets första hälft

Karmstolar Josef Frank modell 695

Soffa Monica Förster

Soffa Monica Förster

Kakelugnsskåp

Kakelugnsskåp

Design Josef Frank soffa för Firma Svenskt Tenn

Soffbord Trensum

Soffbord Trensum