Arkiv

Möbler - Page 459

Stol senbarock

Stol senbarock

Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal

Byrå

Byrå

Bokskåp

Bokskåp

Byrå i rokoko

Byrå i rokoko

Kolonnskåp

Kolonnskåp

Stolar, gustaviansk stil

Stolar, gustaviansk stil

Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

Skänk 1800-talets andra hälft

Skänk 1800-talets andra hälft

Fåtölj Ari Arne Norell

Fåtölj Ari Arne Norell

Bord barock 1700-tal

Bord barock 1700-tal

Bänk Bolinder

Bänk Bolinder