Arkiv

Möbler - Page 491

Byrå Directoire Danmark/Nordtyskland

Gustaviansk skänk

Gustaviansk skänk

Baljfåtöljer sengustaviansk stil 1800 talets mitt

Matsalsgrupp mahogny

Matsalsgrupp mahogny

Karmstol Louis XV

Karmstol Louis XV

Karmstolar rokoko

Karmstolar rokoko

Sengustaviansk sekretär fanerad mahogny

Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk

Ekskåp

Ekskåp

Skåp rokoko

Skåp rokoko

Skrivskåp sengustavianskt 1700-talets slut

Stolar 6 st sengustavianska

Stolar 6 st sengustavianska