Arkiv

Möbler - Page 539

Skål omkring 1800

Skål omkring 1800

Snedklaffssekretär med överdel

Trädgårdsstolar Oaxen

Trädgårdsstolar Oaxen

Carl Malmsten matsalmöblemang Juni

Matsalsbord engelsk stil

Matsalsbord engelsk stil

Fåtölj Svenskt tenn

Fåtölj Svenskt tenn

Soffa

Soffa

Matbord mahogny

Matbord mahogny

Taburetter gustavianska

Taburetter gustavianska

Marcel Breuer 1 par B35 fåtöljer

Byrå rokoko 1700-tal

Byrå rokoko 1700-tal

Byråer 1900-talets andra hälft