Arkiv

Möbler - Page 559

Vitrinskåp

Vitrinskåp

Soffa

Soffa

Stolor, 1800-talets första hälft

Svante Skogn Seffle

Svante Skogn Seffle

Vitrinskåp av Jonas Bohlin

Vitrinskåp av Jonas Bohlin

NISSEN & GEHL GM 6640 matbord

NISSEN & GEHL GM 6640 matbord

Bruno Mathsson & Piet Hein matbord Superellips

Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal

Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp

Josef Frank fåtölj

Josef Frank fåtölj

Soffa kretong

Soffa kretong

Børge Mogensen fåtölj

Børge Mogensen fåtölj