Arkiv

Möbler - Page 7

Mats Theselius Aluminiumfåtölj

Skrivbord Frankrike

Skrivbord Frankrike

Brickbord 1700-talets slut

Brickbord 1700-talets slut

Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal

Matgrupp Herrgården Carl Malmsten

Bokhyllesektioner Mogens Koch

Bokhyllesektioner Mogens Koch

Finn Juhl hyllsystem

Finn Juhl hyllsystem

Stenbord 1800-talets första hälft

Stenbord 17/1800-tal

Stenbord 17/1800-tal

Finn Juhl matbord 60-tal

Finn Juhl matbord 60-tal

Poul Kjaerholm dagbädd

Poul Kjaerholm dagbädd "PK80"

Konsolbord, Louis XV

Konsolbord, Louis XV