Arkiv

Nautica/Technica - Page 114

Vattenkanon

Vattenkanon

Ångmaskin Stuart

Ångmaskin Stuart

Tubkikare och sextant

Tubkikare och sextant

Halvmodell1900-talets andra

Halvmodell1900-talets andra

Skeppsmodell 1900-tal

Skeppsmodell 1900-tal

Sextant Plath

Sextant Plath

Salongsstol

Salongsstol

Modellbåt hjulångare

Modellbåt hjulångare

Victrola grammofon 1900

Victrola grammofon 1900

Speldosa polyphon

Speldosa polyphon

Teodolit

Teodolit

Signalflaggor

Signalflaggor