Arkiv

Nautica/Technica - Page 121

Båtmodell Mariefred

Båtmodell Mariefred

Gryta lergods 1600-tal

Gryta lergods 1600-tal

Speldosa symphonion

Speldosa symphonion

Skottlampa Karlskrona Lampfabrik

Parkeringsautomat

Parkeringsautomat

Schatz skeppsur barometer

Schatz skeppsur barometer

Modellskepp 1900-tal

Modellskepp 1900-tal

Båtmodell föreställande segelbåt

Båtratt

Båtratt

Trattgramofon 1900-talets början

Klippventil

Klippventil

Grammofon

Grammofon